₹ 45 / Meter Get Latest Price
| Conductor Size | ALL |
| Voltage Grade | 3.3 kV |
| Brand | REALTEK |
| Conductor Material | ALL |
| Insulation Material | XLPE & PVC |
| Number of Cores | ALL |
| Application | Low Tension Power Cable |
| Cable Length | DEPEND |
| Voltage | 1100 |
| Packaging Type | Drum |
Minimum order quantity: 100 Meter
₹ 45 / Meter Get Latest Price
| Core | 3 Core |
| No. of Core | 3 Core |
| Size | 10mm |
| Cable Length | 90 m |
| Wire Material | Copper |
| Brand | realtek |
| Cable Type | Flat |
| Usage/Application | Submersible |
| Length | 90 |
| Voltage | 1100kva |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 500 Meter
₹ 25 / Meter Get Latest Price
| Number of Cores | 3 |
| Number of Core | 3 |
| Shape | Round |
| Insulation Type | PVC |
| Material | Copper |
| Voltage | 1100 |
| Size | 1.5 sqmm |
| Length | 100 m |
| Color | black |
| Usage/Application | CONTROL CABLES |
| Brand | REALTEK |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 500 Meter
₹ 20 / Meter Get Latest Price
| Size | ALL |
| Cable Type | Flat |
| Wire Material | Copper |
| No of Cores | 3 Core |
| Usage/Application | SUBMERSIBLE |
| Length | 90 METER |
| Voltage | 1100 |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 500 Meter
Aakash (CEO)
Realtek (India)
Ground Floor, H.NO. 2589, Metro Vihar Phase 2
Holambi Kalan, New Delhi - 110082, Delhi, India